HİPPER KAZANÇ

Hipper Nedir?

0533 652 38 63 - ÖMER DOĞAN

Hipper nedir ? Nasıl Para Kazacağız? Hipper kazanç fırsatlarını sitemizde bulabileceksiniz. Hipper A.Ş. ile gerçekten hayatlarınıza dokunulacak ve gerçekten iyi ki Hipper ile tanışmışım diyeceksiniz. Şu ana kadar bir çok ticaret, iş, network, yatırım seçenekleri denemiş ve belki de bir çoğundan bizlerinde olduğu gibi zararlar etmiş ve bu zararları telafi etmek için çok mücadele etmiş olabilirsiniz.

Lütfen ön yargısız Hipper ile ilgili sizlere bu sitede sunulan metinleri dikkatle okumanızı ve videoları izlemenizi öneririm. Daha sonra canlı destek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bu sitede sizlere sunulan Hipper fırsatına katılan herkes özgür iradesi ile karar vermektedir. Öyle bir öngörümüz olmamasına rağmen sizleri üzmeyecek bir miktar ile katılmanızı önemle hatırlatırız.

HİPPER uzun yıllar bir arada çalışan, patentli projeler üreten, birçok kurumsal firmaya yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlayan, bilişim sektöründe kendini fazlasıyla kanıtlamış profesyonel bir ekibin ortaya çıkartmış olduğu, teknolojik altyapısıyla milyonlarca üyenin aynı anda işlem yapabilmesine olanak sağlayan yeni nesil bir iş ortaklığı platformudur.

Yaklaşık 8 ay süren yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarından sonra HİPPER A.Ş. ünvanıyla 2017 şubat ayında 1.000.000 TL resmi sermayeyle kurulan şirketimiz, bu gün Smart Solution Ltd, GBC Digital Games Ltd. ve Anafis A.Ş. gibi 80 ülkede faaliyet gösteren 22 firmasıyla yıllık 5 milyar doların üzerinde cirolara ulaşan GBC Holding yatırım ortaklığı ile gücüne güç katarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

HIPPER temelde iki mantık üzerine inşa edilmiş bir vizyona sahiptir:

• Günlük gelir elde eden binlerce kişilik iş ortaklığı platformu oluşturmak,

• İş ortaklarıyla birlikte yüz binlerce müşteriye Hipparacard fırsatını ulaştırarak dünya genelinde ciddi bir ticari hacim oluşturmak.


HEDEF 5 YILDA 1 MİLYON HİPPARACARD!

Tüm anlaşmalarını tamamladığımız ve iş ortaklarımızla birlikte 10.000 müşteriye ulaştığımızda mobil uygulama desteğiyle hayata geçireceğimiz Hipparacard projesini, 5 yılda 1 milyon kişiyle tanıştırmak istiyoruz. Kullanıcılar her alışverişte Hippara kazanmanın keyfini yaşarken iş ortaklarımız kurdukları ekipten dönen tüm ticaretten kazanç planı doğrultusunda ömür boyu gelir elde edecekler. Hipparacard projesi, herhangi bir banka kartıyla iş birliği içerisinde olmadan direk Mastercard anlaşması ve güvencesiyle gerçekleştirilecektir.

HIPPER iş ortakları; küçük bir yatırımla kendilerine özel online iş yeri sahibi olurlar. Bu iş yerinde eleman çalıştırmadan, dükkan kiralamadan, çeşitli yasal yükümlülükler altına girmeden ve herhangi bir bayilik bedeli ödemeden gerçek ya da sanal ortamdaki binlerce müşteriden anlık kazanç elde ederler. İnternetten para kazanmak düşüncesinde olan bir çok kişi için bulunmaz fırsatlar sunmaktadır. Yatırım yaparak para kazanmak Hipper A. Ş ile son derece güvenli ve bir o kadar da tercih nedenidir. Yatırım yap para kazan mantığı dışında başka bir yapılacak , yatırımcı açısından bir ilave görevler gerektirmez, örneğin reklam izle, paylaşım yap vb. Bazı firmalarda olduğu gibi Hipper iş ortaklığı üye bul para kazan mantığına bağlı değildir, kişiler hiç üyeleri olmadan da kendi yaptıkları yatırımlar ile kazançlarını artırabilmektedirler.

80 ülkede faaliyet gösteren tam 22 şirket, toplam 25 milyon müşteri ve yıllık 5 milyar dolarlık ciro!/b>

GBC Digital Games Marketing Ltd

- Smart Solutions IT Ltd

- Anafis A.Ş

gibi dev firmaları bünyesinde barındıran GBC Holding yatırım ortaklığı ile Hipper A.Ş. çok daha güçlü!


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir